Skuterowe taksówki we Wrocławiu

Skuber to nowa usługa, która polega na przewozie osób na małych skuterach. Koncepcja zostanie wprowadzona do największych polskich miast – jednym z takich będzie stolica województwa dolnośląskiego – Wrocław. Projekt realizuje kilka osób – jak na to wpadły?

Wystarczy jechać w korku i narzekać – tak zrodziła się idea grupy projektowej. Innowatorzy zauważyli, że poruszające się obok skutery są znacznie szybszym rozwiązaniem. Jednoślady mają więcej miejsca i mogą wymijać większe pojazdy na zakorkowanych ulicach. Badanie rynku wyraźnie pokazało, że mogłoby być zapotrzebowanie na usługi przewozowe za pomocą skuterów.

Usługa ruszy już 21 marca we Wrocławiu. Na początku właściciele chcą skupić się na sektorze gastronomicznym i hotelarstwie. Skuber realizować będzie zlecenia polegające na transporcie żywności i produktów takich jak: upominki, kwiaty i koperty. Następnie przestawi się na opisywany przez nas przewóz osób w największych polskich miastach. Wszystko zależy od zainteresowania.

 

Nazwa Skuber nieprawdopodobnie mocno przypomina Ubera – dziwne, prawda? Usługi również będą bardzo podobne – użytkownicy będą musieli zainstalować aplikację oraz wybrać swoją lokalizację. W kilka minut pojawi się kierowca na jednośladzie, który zawiezie klienta do wskazanego miejsca. Co ciekawe, będzie można zażyczyć sobie swojego ulubionego kierowcę.

Czekamy na opisywaną innowację, ponieważ często bywamy we Wrocławiu. Miejmy nadzieję, że dostarczy ona wiele frajdy oraz znacznie przyspieszy czas dotarcia do celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *