Wielka moc zamknięta w małym aucie – Abarth 595 Pista

Prawdziwa rewolucja! Nowa gama samochodów Abarth udowadnia, że w kwestii sportowej jazdy Skorpion nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W tym niewielkim aucie ulepszono wszystko, co potrzebne do zdobycia wyższego poziomu satysfakcji.

Wszystko w Twoich rękach

Lepsze osiągi, większa moc silnika, nowoczesne wyposażenie: to trzy filary, które stanowią podstawę dla Abartha 595 Pista i jego nowych możliwości. Czy ten wygląd nie jest Ci jednak znajomy? To oczywiście słynna „pięćsetka” Fiata, którą Skorpion przerobił z wykorzystaniem własnych sprawdzonych rozwiązań. Włoski koncern marzył o stworzeniu auta niewielkiego, posiadającego klasyczny wygląd, ale zaskakujący zwinnością. Tak właśnie powstał Abarth 595 Pista, jeden z najciekawszych sportowych samochodów dostępnych na europejskim rynku motoryzacyjnym.

Tor wyścigowy na miarę Twoich oczekiwań

Wyjątkowość modelu tkwi w nowoczesnym wyglądzie oraz ulepszeniach technicznych, które mają bezpośredni wpływ na komfort i dynamikę poruszania się w każdych warunkach. Twórcy zadbali, aby siedzenie za kierownicą nowego Abartha różniło się od zwyczajnej jazdy. Nie bez przyczyny nazwa nawiązuje do historii marki, kiedy to zdobywanie kolejnych rekordów rajdowych było codziennością. Chwytasz za kierownicę i wiesz, że możesz wszystko. Inżynierowie zadbali, aby w tak niewielkiej przestrzeni zmieścić to, co niezbędne do poruszania się po drodze w sposób zwinny, pewny, a przy tym bezpieczny.

Aerodynamika na pierwszym miejscu

Do elementów, które służą zwiększeniu osiągów Abartha 595 Pista, należą: aerodynamiczny przedni zderzak, który zwiększa wydajność chłodzenia, zawieszenie Koni dla jeszcze lepszej zwinności na drodze, a także mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Ale to nie wszystko. Do dyspozycji otrzymujesz również ulepszony silnik o maksymalnej mocy 160 KM oraz tryb sportowy, dzięki któremu wiesz, że nic nie stanie Ci na przeszkodzie do osiągnięcia celu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *